• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,445 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Terranova

Historia włoskiej firmy odzieżowej Terranova ma swoje początki w roku 1961, choć konkretnie ta marka powstała dopiero w 1988 roku. Dlaczego zatem należy się cofnąć ponad dwadzieścia pięć lat do tyłu? Otóż w roku 1961 pewien Włoch, Vittorio Tadei, założył korporację odzieżową, swoisty dom mody skupiający wiele różnych marek. Ta korporacja nosiła i nosi do dzisiaj nazwę Teddy, zapewne od specjalnie przerobionego nazwiska jej twórcy.

Oficjalnie Teddy powstała w 1981 roku i zbudowała silne podstawy do dalszego rozwoju, a także zabezpieczenie dla nowych, innowacyjnych projektów i pomysłów. W ten oto sposób zrodziła się Terranova. Główne założenie było takie, aby Terranova stała się znana na całym świecie poprzez sieć sklepów, tworzonych na zasadzie franczyzy. Pomysł się udał, co można było zaobserwować chociażby poprzez rosnącą liczbę punktów sprzedaży, która to liczba znacznie się zwiększyła w związku z otwarciem się na świat rynków Europy Wschodniej. Sieć była stopniowo rozbudowywana, chętnych na franczyzę Terranova nie brakowało, a marka stawała się coraz bardziej popularna.

Terranova odniosła niewątpliwy sukces w roku 2003, kiedy to rozpoczął się podbój rosyjskiego rynku przez tę markę, symbolizowany przez otwarcie punktu sprzedaży w samym sercu Moskwy. Coraz trudniejsze wyzwania logistyczne, które stawały przed pracownikami Terranova, były rozwiązywane w sposób wręcz koncertowy, nie notując żadnych poważniejszych wpadek, które mogłyby wpłynąć na ogólny, bardzo pozytywny obraz włoskiej firmy.
Liczba produktów:0
Marki producenta