• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,446 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Sophie de Vulli

Sławę przyniosłam mojej firmie ja - Sophie la girafe! - dalej taka sama pomimo upływu 52 lat, nie wyszłam z mody nawet odrobinę. Jestem niezaprzeczalną gwiazdą wśród najmłodszych.


Dzielnie pracując z dziećmi ponad 50 lat, stałam się ponadczasową i międzypokoleniową zabawką. Jestem pierwotnym uosobieniem zabawki do wczesnej nauki, niezbędnej każdemu dziecku. Cieszę się szeroką popularnością i jestem autentycznie kochana przez każde dziecko, a w konsekwencji i rodzica...


Jakość Vulli


Moja firma VULLI S.A. powstała w 1946 roku i przez te lata stała się znana w świecie jako specjalista od zabawek dla niemowląt i dzieci. Na świecie jest obecna we wszystkich sklepach specjalizujących się w produktach dla dzieci 

jak i dużych sieciach.


Ponad 250 produktów VULLI S.A. cieszy się wspaniałą reputacją zarówno u klientów jak i autorytetów branży dziecięcej. 60% wszystkich produktów VULLI S.A. jest wykonywana w Rumilly w regionie Haute-Savoie.


I pamiętajcie : jestem robiona ręcznie i w 100% naturalna !!!

Liczba produktów:0
Marki producenta
Sophie de Vulli (0)