• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,667 opinii
  • 178,460 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Agata Meble

Historia marki Agata Meble sięga roku 1952, w którym to powstało państwowe przedsiębiorstwo produkcyjne "Bytomskie Fabryki Mebli", dając tym samym podwaliny naszej działalności.

Kolejne 60 lat to okres, w którym przedsiębiorstwo przeszło szereg transformacji, by finalnie stać się prywatną spółką akcyjną z siedzibą w sercu Górnego Śląska - Katowicach. Moment prywatyzacji rozpoczął okres dynamicznego rozwoju firmy, który trwa do teraz.

Obecnie Agata Meble, oprócz tego, że nadal funkcjonuje w branży meblarskiej, nie przypomina firmy sprzed kilkudziesięciu lat. Ponad pół wieku działalności wzbogaciło nas o wiele doświadczeń, pozwalających nam trafnie reagować na sygnały rynkowe oraz doskonale rozpoznawać potrzeby naszych Klientów. To dzięki konsekwentnemu realizowaniu długookresowej strategii i intensywnej pracy, jesteśmy aktualnie jedną z najpopularniejszych marek wnętrzarskich w Polsce.

W relacjach z Partnerami kierujemy się uczciwością i stawiamy na budowanie długotrwałej i stabilnej współpracy. Dbając o wizerunek solidnego kontrahenta stworzyliśmy przyjazne środowisko biznesowe, w którym na chwilę obecną funkcjonuje ponad 250 producentów mebli i dodatków z całego świata. Jako bezpośredni importer nieustannie poszerzamy ofertę oraz poszukujemy nowych rozwiązań, tak aby dostarczać naszym Klientom produkty wysokiej jakości w najlepszych cenach.

Dzieląc się naszą pasją, pragniemy wraz z naszymi Klientami budować niepowtarzalną atmosferę ich domów i mieszkań ? to właśnie one bowiem towarzyszą nam w najważniejszych momentach naszego życia. Agata Meble i jesteś w domu.
Liczba produktów:0
Marki producenta