• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,784 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Telepizza

Telepizza to marka, która poza Polską znana jest w takich krajach jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia. Pierwszy lokal powstał w sercu Madrytu, gdzie obecnie znajduje się centrala firmy.
Sieć utworzona we wspomnianych krajach składa się z ponad 1000 lokali. Do Polski Telepizza zawitała w 1992 r. Pierwszy lokal powstał w Warszawie przy ulicy Prostej. Obecnie sieć krajowa liczy 116 restauracji i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 r. systemowi franczyzowemu.
W 1992 roku z polskiej restauracji Telepizza przy ulicy Prostej w Warszawie, wyjechało pierwsze zamówienie ? gorąca i pyszna pizza. Od tamtej pory sieć w naszym kraju ciągle się rozwija i rozszerza swoją działalność.

Dzięki wieloletniemu i międzynarodowemu doświadczeniu, wsparciu centralnych struktur i przemyślanym inwestycjom, Telepizza osiągnęła w naszym regionie bardzo silną pozycję i stała się najprężniej rozwijającą się siecią w swojej branży w całej Europie Wschodniej.
Obecnie to także lider na polskim rynku związanym z dostawą produktu do konsumenta, przy czym szacuje się, że roczna sprzedaż osiąga 6 milionów pizz a wsparcie sprzedaży to system materiałów reklamowych w formie ulotek rozprowadzanych do 4 milionów gospodarstw domowych.
Łącznie otwarto już 113 lokali w Polsce, z czego połowa to lokale działające na zasadach franczyzy; polski oddział Telepizzy posiada także jedno centrum logistyczno ? produkcyjne (Centralna Polska) i zatrudnia 2,5 tys. pracowników.
Liczba produktów:0
Marki producenta