• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Burger King

Każdego dnia ponad 11 milionów ludzi odwiedza restauracje BURGER KING?, które cieszą się popularnością nieprzerwanie od 1954 roku.

BURGER KING? w Polsce to 28 restauracji, zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Katowicach, Szczecinie, Trójmieście, Koszalinie i Bydgoszczy. Ich operatorem jest firma AmRest.

O BURGER KING? moglibyśmy rozmawiać godzinami ? naszą pasją chcemy się podzielić także z Tobą. Dlatego opowiemy Ci o filmowej karierze Króla i wyjaśnimy funkcjonowanie HAVE IT YOUR WAY?.

Nie wiesz ile istnieje sposobów na zamówienie WHOPPERA?? Zastanawiasz się jaki jest najkrótszy czas wybudowania restauracji BURGER KING?? Te i wiele innych informacji przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Zerknij do zakładek poniżej i poznaj sekrety z życia Króla!
Liczba produktów:0
Marki producenta