• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Carry

Carry jest to marka zajmująca się projektowaniem, tworzeniem oraz sprzedażą odzieży. Powstała ona w Polsce i tu też funkcjonuje od 2000 roku. Do dnia dzisiejszego zdobywa uznanie i nowych klientów. Swoje placówki lokuje zazwyczaj w galeriach handlowych oraz innych dużych centrach, sklepach wysokopowierzchniowych.

Wszystkie sklepy Carry mają podobny wystrój, logo firmy to biały napis ?Carry? na czarnym tle bądź biały napis na tle czerwonym (stosowane są oba). Na terenie kraju jest kilkadziesiąt placówek firmy, do każdej są dostarczane te same produkty, nowe kolekcje.

Asortyment sklepu obejmuje m. in.: odzież damską, męską, młodzieżową, czapki, bieliznę, buty, stroje kąpielowe, kurtki, torebki itd. Są to produkty o stylistyce swobodnej, luźnej. Charakteryzują się trwałością i przede wszystkim wygodą noszenia. Ceny nie są wysokie, dlatego warto jest odwiedzić choć raz placówkę tej firmy. Kilka razy w roku kolekcja jest odświeżana, wtedy można w gazetkach promocyjnych bądź w internecie obejrzeć nową ofertę producenta Carry.
Liczba produktów:0
Marki producenta