• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,784 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Jack Wolfskin

Na zewnątrz czujemy się jak w domu. Nie ma dla nas piękniejszego miejsca. Daleki świat przyciąga nas i daje nam energię. Poszukujemy przeżyć, nie bijemy rekordów.

Naszą siłą napędową jest pasja tworzenia niedościgle dobrych produktów. Naszym paliwem ? pomysły. Naszym celem jest funkcjonalność. Nasze produkty mają chronić przed zimnem, wilgocią i zapewniać jednocześnie wygodę, a wszytko to niezawodnie i przez długie lata. Żaden detal nie jest dla nas zbyt błahy, by go nie ulepszyć.

Szanujemy różnorodność natury i wszystkie istoty żywe. Nasza Ziemia jest najpiękniejszym miejscem we wszechświecie i mamy ją tylko jedną. Dlatego aktywnie wspieramy jej ochronę, chcemy doświadczać jej piękna i dzielić go z innymi.
Liczba produktów:1
Marki producenta