• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Cheeky Wipes

Myjki Cheeky to naturalna, przyjazna środowisku alternatywa dla jednorazowych chusteczek nawilżanych powszechnie dostępnych w sklepach. To także dobry sposób na podreperowanie domowego budżetu, nadwerężonego przez ciągłe kupowanie produktów jednorazowego użytku.

Oszczędność ? Dzięki cheeky wipes możesz zaoszczędzić kilkaset złotych. Używając Myjek Cheeky dbasz o środowisko - nie przyczyniasz się do składowania odpadów.

Sposób na mycie delikatnych parii ciała Twojego Maluszka - Cheeky Wipes wykonane są z organicznej (wyhodowanej bez użycia środków chemicznych), 100% biodegradalnej tkaniny frotte, przyjemnie pachną, a do ich nawilżenia używana jest tylko woda oraz bezpieczne dla maluszków olejki eteryczne.
Liczba produktów:3
Marki producenta