• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,783 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Moulin Roty

Moulin Roty to francuska firma założona w 1972 roku przez grupę przyjaciół. Od ponad 40 lat oferuje oryginalne zabawki dla dzieci inspirowane motywami z minionych epok. Twórcy marki pragną by ich dzieła nie tylko cieszyły małych użytkowników, ale poprzez zabawę wpływały na ich rozwój. Dążą do tego, by zabawki nie były tylko pustymi przedmiotami ale postaciami z osobowością i duszą. Zabawki mają dać dziecku możliwość stworzenia swoje własnego świata bez sztywnych norm i reguł.

Firma Moulin Roty początkowo zajmowała się tylko produkcją zabawek. Dziś jej asortyment jest bardzo szeroki i możemy w nim znaleźć m.in. urocze przytulanki, pacynki, drewniane zabawki, klocki, twórcze zestawy, elementy dekoracyjne, meble dziecięce i wiele innych oryginalnych produktów. Wszystkie wyroby tworzone są w oparciu o stylizacje z dawnych lat oraz precyzyjne wykonane tak, by zaspokoiły gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
Liczba produktów:21
Marki producenta