• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,667 opinii
  • 178,460 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 producenta Nestlé

Nestlé

Początki firmy Nestlé sięgają roku 1867 i związane są z osobą szwajcarskiego farmaceuty - Henriego Nestlé. To wtedy, dzięki naukowemu doświadczeniu, współpracy z lekarzami i determinacji, stworzył on Farine Lactée - pierwszy pełnowartościowy posiłek dla niemowląt, które nie mogły być karmione mlekiem mamy. Chcąc zapewnić swojemu produktowi najwyższą jakość, do jego produkcji Henri użył tylko najlepszych składników – mleka ze szwajcarskich Alp i wyselekcjonowanych ziaren pszenicy.
Od tego czasu portfolio produktów Nestlé przeznaczonych dla niemowląt i małych dzieci znacznie się poszerzyło, chociaż idea, która przyświeca działaniom firmy – wspieranie rodziców w zapewnianiu ich dzieciom zdrowego i harmonijnego wzrostu, pozostała niezmienna.
Wśród produktów Nestlé dla niemowląt i małych dzieci rodzice znaleźć mogą:
• Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 2 (w tym NAN OPTIPRO® Plus 2 i NAN OPTIPRO® H.A. 2) z wysokiej jakości białkiem OPIPRO® uzyskanym dzięki unikalnej technologii Nestlé i wieloletnim badaniom nad mlekiem mamy;
• Dania gotowe Gerber – zupki, obiadki i deserki produkowane z najwyższą pieczołowitością w rodzimej fabryce w Rzeszowie.
• Kaszki Nestlé powstające głównie w fabryce w Kaliszu z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej jakości zbóż.
• Soki i nektary BOBO FRUT, których smak dla wielu dorosłych wciąż jest smakiem dzieciństwa.
Strona www: https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/
Liczba produktów:410
Marki producenta
Bangla - Zdjęcie nr 1 marki Nestlé NAN OPTIPRO Plus
Nestlé NAN OPTIPRO Plus (0)