Balsam do prania Dzidziuś Kolor (Pollena Ostrzeszów)

1 kupi ponownie
5 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (5)

O produkcie

Balsam do prania pieluszek, bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej, wzbogacony o system ochrony bieli idealnie nadaje się do prania jasnych i białych tkanin, zapobiegając procesowi szarzenia.

Receptura produktu oparta jest na delikatnych środkach piorących, ekstrakcie z bawełny oraz cząstkach lipidów, które nie tylko pielęgnują tkaninę, ale stykając się ze skórą podczas noszenia ubranek, pomagają utrzymywać w dobrej kondycji jej naturalną, wodno-lipidową barierę. Ekstrakt z bawełny regeneruje i pielęgnuje tkaniny dzięki czemu stają się one miękkie i delikatne dla wrażliwej skóry dziecka i całej rodziny. Odpowiednio dobrana ilość kompozycji zapachowej jest bezpieczna dla skóry dziecka, a jednocześnie pozostawia pranie delikatnie pachnące. Nie zawiera wybielaczy optycznych, enzymów i alergenów.

Produkty zostały przebadane dermatologicznie i alergologicznie.  

Dla mnie jest rewelacyjny Od kiedy dowiedziałam się że córką ma AZS przerzuciłam się z praniem jej rzecyz na płyny dziecięce. Wolę je od proszków gdyż mam pewnosc że się dobrze wypłuczą i według mnei są wydajn... zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ