Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige 9900 (Philips)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

20 lat doświadczenia w rozwoju zaawansowanej sonicznej technologii czyszczenia Philips Sonicare przyniosło jednak przełom w tej dziedzinie: Philips Sonicare Prestige 9900 to najbardziej zaawansowana szczoteczka soniczna, która zawsze rozumie Twoje potrzeby. Podczas szczotkowania inteligentna technologia wyczuwa Twój sposób mycia zębów i dopasowuje się do Ciebie w czasie rzeczywistym, by zapewnić najlepsze rezultaty i kompleksową pielęgnację jamy ustnej.

Philips Sonicare gwarantuje do 20x mniej płytki bakteryjnej oraz do 15x zdrowsze dziąsła i do 100% mniej przebarwień. Rezultaty udowodnione w badaniach klinicznych to nie tylko uśmiech na co dzień, ale przede wszystkim realny wpływ na zdrowie zębów i całej jamy ustnej. To odpowiedź na istniejące problemy i prawdziwe wsparcie w działaniach profilaktycznych.

Spersonalizowaną i kompleksową pielęgnację jamy ustnej zaawansowana szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige zawdzięcza inteligentnej, przełomowej technologii SenseIQ. Dzięki niej szczoteczka wyczuwa Twoją technikę szczotkowania - siłę nacisku, ruch, stopień pokrycia, czas oraz częstotliwość. Takie dane zbierane są nawet 100x na sekundę w czasie mycia zębów.  Pozwala to na dopasowanie się do Ciebie w czasie rzeczywistym - gdy dociskasz włókna zbyt mocno, szczoteczka adaptuje intensywność czyszczenia. Mycie zębów przebiega więc skutecznie i delikatnie, a jego efekty potwierdzają badania kliniczne i nie tylko: Philips Sonicare to szczoteczka soniczna rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Opinie

Szkoła rodzenia: Ile USG w ciąży