Butelka Philips Avent Anti-colic z nakładką AirFree (Philips)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Nowa nakładka antykolkowa AirFree w butelce Philips Avent Anti-colic ogranicza ilość powietrza połykanego przez dziecko. Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo podczas karmienia w pozycji pionowej. Zredukowanie ilości powietrza połykanego przez dziecko pomaga złagodzić powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.

Zastosowana w butelce wyjątkowa nakładka antykolkowa AirFree odciąga powietrze ze smoczka, więc dziecko połyka go mniej w czasie karmienia. Dzieje się tak, ponieważ zaworek w smoczku zapobiega powstawaniu podciśnienia podczas karmienia, umożliwiając nieprzerwane karmienie. Dzięki temu smoczek butelki antykolkowej pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo. Pozwala to dziecku pić w bardziej naturalnej pionowej pozycji oraz pomaga ograniczyć połykanie powietrza. W efekcie rzadziej występują powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks. Maluszek nie będzie też niepotrzebnie rozdrażniony.

Jak umieścić nakładkę w buteleczce? Najpierw napełnij butelkę mlekiem, załóż nakładkę antykolkową AirFree na krawędź butelki i przykręć smoczek. Przechyl butelkę w dół, aby mleko wypełniło smoczek. W czasie karmienia nakładka AirFree powinna znajdować się u góry. Nakładkę antykolkową AirFree można łatwo połączyć z dowolną butelką antykolkową Philips Avent. Dzięki szerokiej szyjce butelki, która składa się z zaledwie kilku części, jej mycie również nie sprawi problemów. Możesz też używać butelki antykolkowej Philips Avent z nakładką antykolkową AirFree lub bez niej.

Butelka występuje w dwóch rozmiarach: 125 ml (SCF810/14) i 260 ml (SCF813/14). Jest dostępny także zestaw dwóch butelek 125 ml (SCF810/24). Dostępne są do niej smoczki o różnych stopniach wypływu.

Opinie

Samsung lodówki