Pieluchy Active Baby (Pampers)

1 kupi ponownie
2 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (2)

O produkcie

Dzięki pieluszkom Pampers® Active Baby skóra malucha pozostanie sucha przez całą noc. To jedyna pieluszka posiadająca unikalną, dodatkową warstwę chłonną „Sleep”, która pomaga szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki. Pieluszki Pampers Active Baby są teraz dostępne w nowym opakowaniu.

1  Pampers® = 1 sucha noc

Pampers® Active Baby posiadają unikalną, dodatkową warstwę chłonną „Sleep”, która pomaga szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki. Skóra pozostanie sucha przez całą noc, niezależnie od tego, w jakiej pozycji dziecko śpi. Oprócz wyjątkowej dodatkowej warstwy ważną rolę w utrzymaniu suchości odgrywa wkład w formie 3 chłonnych kanalików, które pomagają rozprowadzić wilgoć równomiernie w całej pieluszce. Specjalne mikroperełki Micro Pearls™ chłoną wilgoć i uniemożliwiają jej kontakt ze skórą malucha, zapewniając suchość nawet przez 12 godzin. Ponadto pieluszka posiada specjalnie zaprojektowane, elastyczne boczki pomagające utrzymać ją na miejscu, kiedy dziecko przewraca się i zmienia pozycję w nocy. Tym samym dziecko nie czuje dyskomfortu, który mógłby wyrwać je ze spokojnego, błogiego snu.

Pieluszki Pampers® Active Baby zapewniają dziecku suchość do 12 godzin dzięki następującym cechom:

  • Unikalnej, dodatkowej warstwie chłonnej „Sleep” – pomaga szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki i sprawia, że skóra malucha pozostaje sucha nawet przez całą noc;
  • Chłonnym mikroperełkom Micro Pearls™ – wewnętrzna warstwa z mikroperełkami, które pochłaniają wilgoć i uniemożliwiają jej kontakt ze skórą malucha aż do 12 godzin;
  • 3 chłonnym kanalikom – pomagają rozprowadzić wilgoć równomiernie w całej pieluszce
    i utrzymują kształt pieluszki dla lepszego komfortu dziecka;
  • Elastycznym boczkom – zapewniają wygodne dopasowanie dla doskonałej ochrony przed przeciekaniem przez całą noc;
  • Miękkie jak bawełna – górna warstwa, która ma kontakt ze skórą dziecka, jest miękka i sucha, aby zapewnić spokojną noc.

Opinie

DODAJ OPINIĘ