Szczoteczka do zębów Oral-B Genius X 20000N (Oral-B)

1 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Szczoteczka Oral-B Genius X 20000N została wyposażona w czujniki ruchu i jest wspomagana sztuczną inteligencją, dzięki czemu rozpoznaje styl szczotkowania zębów i zapewnia najlepsze efekty każdego dnia. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej możesz szczotkować zęby tak, jak zaleca dentysta, aby osiągnąć wyjątkową czystość i mieć zdrowsze dziąsła. Ta wspaniale zaawansowana szczoteczka do zębów chroni i pomaga zapobiegać schorzeniom jamy ustnej: połączenie rewolucyjnej technologii ochrony dziąseł, pierścienia SmartRing 360 oraz czujnika siły nacisku pozwala zmniejszyć prędkość, gdy szczotkujesz zbyt mocno i wskazać miejsca, gdzie należy szczotkować delikatniej.

Co więcej, szczoteczka jest wyposażona w akumulator litowo-jonowy, który działa przez ponad 2 tygodnie po jednym pełnym naładowaniu. Z Oral-B Genius X 20000N szczotkowanie staje się niezwykle proste. Nic dziwnego, że Oral-B jest marką najczęściej rekomendowaną przez dentystów na świecie. Czujnik siły nacisku na dziąsła automatycznie zwalnia prędkość szczoteczki i wyraźnie o tym informuje. Aby zapewnić dokładne czyszczenie, główka szczoteczki Oral-B CrossAction jest wyposażona w idealnie ustawione włókna.

Posiada 6 trybów szczotkowania, w tym pielęgnacja dziąseł, delikatne czyszczenie, wybielanie oraz czyszczenie języka. Etui podróżne premium ładuje szczoteczkę i telefon w tym samym czasie. 

Opinie

DODAJ OPINIĘ