Odkurzacz pionowy GreenGo MOD-33 (MPM)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Odkurzacz GreenGo MOD-33 posiada długą, aluminiową rurę ze szczotką z przegubem, który wygina się pod odpowiednim kątem i świetnie sprawdzą się w trakcie odkurzania wyżej położonych miejsc. Dzięki dwóm elektroszczotkom, z których jedną wyposażono w światło LED, łatwo dostrzec nawet małe zabrudzenia. Zestaw pięciu wymiennych końcówek, małe gabaryty i bark kabli, umożliwią dotarcie do wszystkich niedostępnych miejsc i wyczyszczenie każdego rodzaju powierzchni.

Odkurzacz pionowy GreenGo MOD-33 szybko przemienia się w urządzenie ręczne, które wyczyści tapicerkę w samochodzie czy stół pełen okruchów. Wystarczy kliknąć jeden przycisk. Odkurzacz na pełnej baterii pracuje nawet do 30 minut. Po użyciu wystarczy odstawić go do stacji dokującej, by naładował się przed kolejnym sprzątaniem.

Obsługa sprzętu jest bardzo intuicyjna. Moc ssania można regulować za pomocą prostego przycisku znajdującego się w rączce. Cały kurz gromadzi się w komorze o przeźroczystych ściankach, a filtr HEPA zapewnia usuwanie z powietrza drobinek pyłu, dzięki czemu w trakcie sprzątania dodatkowo oczyszczamy domową atmosferę.

Opinie

Jak wygląda macierzyństwo? Wzruszająca animacja