• Dodano 49,885 produktów
  • Napisano 192,176 opinii
  • 178,225 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Vtech

VTech od ponad 30 lat oferuje klientom zabawki łączące innowacyjne rozwiązania edukacyjne, funkcjonalność opartą o zaawansowaną elektronikę, pomysłowe wzornictwo, najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo zabawy.

VTech jest liderem na rynku elektronicznych zabawek edukacyjnych w Europie, USA i Azji. Sprzedaje swoje produkty w ponad 20 krajach. Marka VTech cieszy się wśród rodziców ogromnym zaufaniem a szeroka oferta obejmuje nie tylko zabawki, ale także laptopy i konsole do gier oraz wiele innych produktów.

W 2009 roku Trefl wprowadził na rynek dwie pierwsze zabawki VTech w polskiej wersji językowej: Biedroneczkę Nuteczkę i Helikopterek do Literek i Cyferek, które od razu zdobyły wśród klientów duże uznanie. To zachęca nas do systematycznego rozszerzania naszej oferty. Kolejne nowości już wkrótce!

VTech promuje radosną naukę i towarzyszy dziecku na wszystkich etapach jego rozwoju!
Strona www: http://www.vtech.com
Producent:Vtech
Liczba produktów:37
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Vtech