• Dodano 49,885 produktów
  • Napisano 192,176 opinii
  • 178,225 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 marki 4organic

4organic

Produkty 4organic są organiczne, hipoalergiczne, certyfikowane. Międzynarodowe organizacje certyfikujące (ECOCERT, Astma-Allergy Denmark, AllergyCertified, Nordic Ecolabel) gwarantują ich organiczność, bezpieczeństwo dla alergików, zdrowia, a także dla środowiska naturalnego.Produkty 4organic są stworzone dla wszystkich, którzy mają wrażliwą skórę i skłonność do alergii, a także dla tych, którzy żyją świadomie, chcą używać najlepszych naturalnych i bezpiecznych kosmetyków, pragną uniknąć alergii i innych problemów zdrowotnych w przyszłości. Marka przykłada dużą wagę do składów produktów, pochodzenia poszczególnych substancji i ich czystości. Składniki znajdujące się w linii Derma Eco Baby i Derma Eco Woman są nie tylko organiczne, ale także oczyszczone z alergenów, aby bezpiecznie pielęgnować nawet najbardziej wrażliwą skórę dziecka lub osoby dorosłej.Wszystkie produkty są bezzapachowe, ponieważ zapach jest najsilniejszym alergenem. Międzynarodowa organizacja Allergy Certified gwarantuje, że w naszych produktach dla dzieci, kobiet, mężczyzn, a także w środkach do prania nie ma żadnych alergenów, dzięki temu są niezwykle bezpieczne.Obecnie w swojej ofercie firma 4organic ma następujące marki:
  • Derma – hipoalergiczna, bezpieczna codzienna pielęgnacja dla dzieci, kobiet, mężczyzn, całej rodziny, kobiet w ciąży i matek karmiących

  • GingerOrganic – produkty do higieny intymnej stworzone z czystej organicznej bawełny (tampony, podpaski, wkładki)

  • OrganicCup – kubeczki menstruacyjne do higieny intymnej kobiet, wykonane z medycznego sylikonu

Strona www: https://www.4organic.pl/
Producent:4organic
Liczba produktów:2
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: 4organic