• Dodano 49,885 produktów
  • Napisano 192,176 opinii
  • 178,203 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 marki CeraVe

CeraVe

CeraVe zostało opracowane wspólnie z dermatologami. Marka stworzyła nowe podejście do skutecznej pielęgnacji skóry dzięki połączeniu 3 niezbędnych ceramidów, 1, 3 i 6-II, pomagającym w odbudowie naturalnej bariery skórnej.

W czym tkwi sekret CeraVe?

W 2005 roku zespół dermatologów doszedł do wniosku, że zdrowa bariera ochronna skóry może zapobiec wybranym problemom skórnym, a miejscowe zastosowanie ceramidów może mieć kluczowe znaczenie dla przywrócenia optymalnego funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej skóry. W badaniach zidentyfikowano mieszaninę ceramidów identycznych z występującymi w ludzkiej skórze, na którą składały się ceramidy 1, 3 i 6-II. Aby możliwie najlepiej wykorzystać to naukowe odkrycie, tak dobrane ceramidy połączono z technologią MultiVesicular Emulsion (MVE) zapewniającą optymalne wchłanianie. Technologia MVE umożliwia stabilne w czasie uwalnianie składników, w tym niezbędnych ceramidów, kwasów tłuszczowych i fitosfingozyny w sposób skuteczny i dobrze kontrolowany, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona na dłużej.
Producent:różni producenci
Liczba produktów:5
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: CeraVe