• Dodano 49,885 produktów
  • Napisano 192,176 opinii
  • 178,225 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 marki Love to dream

Love to dream

Love To Dream to australijska marka stworzona w Sydney w 2008 roku przez młode małżeństwo, które doświadczyło niedoboru przez pierwsze 18 miesięcy życia ich synka. Zawijanie go w tradycyjny kocyk sprawiło, że młoda mama wpadła na lepszy i szybszy sposób otulania swojego dziecka w jego naturalnej pozycji.
Dzisiaj marka Love To Dream jest numerem jeden w sprzedaży otulaczy oraz najbardziej nagradzaną firmą zajmującą się sferą snu niemowląt. Ich produkty są dostępne w 43 krajach na całym świecie. Dotychczas zdobyli ponad 42 branżowe i konsumenckie nagrody za swoje produkty.
Marka LOVE TO DREAM™ jest unikalna, wprowadziła rewolucję w otulaczach i śpiworkach dla dzieci. Ich wysokiej jakości produkty pomagają osiągnąć dłuższy, lepszy i niezakłócony sen od najwcześniejszego etapu ich życia. „Bezpieczniejszy sen coraz łatwiejszy” dla rodziców, niemowląt i małych dzieci, a przecież taki był nasz cel.
Dzięki australijskiej innowacyjności, stworzyliśmy bardziej bezpieczny i prostszy system snu, który umożliwia dziecku (i rodzicom) rozkoszowanie się dłuższym i lepszym snem, przywracając równowagę w domu rodzinnym.
Niezakłócony sen jest „codzienną przyjemnością”, która teraz jest już dostępna dla dzieci i rodziców.
Marka LOVE TO DREAM™ ponownie zdefiniowała kategorię snu niemowląt i dzieci oraz sposób, w jaki rodzice układają swoje pociechy do snu w Australii i na całym świecie.
Strona www: https://lovetodream.com.au/
Producent:Marko
Liczba produktów:1
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Love to dream