• Dodano 50,145 produktów
  • Napisano 193,841 opinii
  • 182,310 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.

Teva jest światowym liderem na rynku farmaceutycznym. Firma koncentruje się na zapewnieniu dostępności wysokiej jakości leków w przystępnych cenach dla jak największej liczby ludzi na całym świecie. W 60 krajach świata, 74 fabryki Teva produkują 71 miliardy tabletek rocznie, które sprzedawane są na 120 rynkach. W ostatnich latach do Teva dołączyło kilka znanych firm takich jak: Pliva, Ratiopharm, Cephalon i Mepha.
W dwóch zakładach produkcyjnych w Krakowie (dawniej Pliva Kraków) i Kutnie (dawniej Polfa Kutno), Teva produkuje 4 miliardy tabletek rocznie zapewniając najszerszą w kraju ofertę ponad 500 preparatów.
Teva posiada w swoim portfolio antybiotyki, leki stosowane w cukrzycy, osteoporozie, zaburzeniach ośrodkowego układu nerwowego, chorobach urologicznych, serca, układu oddechowego, transplantologii i leczeniu nowotworów. Teva jest też wiodącym dostawcą produktów dostępnych bez recepty w tym takich marek jak Hepatil, Flegamina, Vibovit czy Aviomarin.
Strona www: http://www.teva.pl
Producent:Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.
Liczba produktów:19
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.