• Dodano 50,052 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,768 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Brevi

Firma Brevi powstała we Włoszech w mieście Telgate pobliżu Bergamo w 1954 roku. Została założona przez dwóch braci.

Podstawowym pomysłem założenia firmy było zastąpienie drewna plastikiem i metalem przy produkcji produktów dla dzieci, na początku głównie krzesełek i łóżeczek.

Brevi produkuje i sprzedaje produkty dla dzieci w wieku od 0-36 miesięcy, nasza marka jest znana z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych rozwiązań, dzięki stylowi i funkcjonalności produktów
w każdym szczególe.

„Nasze profesjonalne zaangażowanie w każdy produkt przeznaczony dla potrzeb dzieci i matek" to wspólny cel i wspólny wysiłek dla całej firmy. Nasza praca to nasza pasja.”

Produkty Brevi gwarantują bezpieczeństwo i komfort. Posiadają wszelkie certyfikaty przyznane przez najbardziej rygorystyczne i autorytatywne instytucje europejskie, oraz zgodne z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami bezpieczeństwa, takich jak:

nietoksyczność materiałów
blokowanie mechanizmów i systemów regulowane, aby zapobiec przypadkowemu zwalnianiu
Ergonomiczne krawędzie i zaokrąglone narożniki
Bezpieczeństwo wymiarów strukturalnych
Testy wytrzymałościowe i dynamiczne
Produkty Brevi są certyfikowane przez organy certyfikacji i kontroli w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zgodnie z surowymi wymaganiami przepisów europejskich, takich jak niemiecki TUEV, francuski LNE i LP i rosyjskiego DIN GOST.
Strona www: http://www.brevipolska.pl/
Producent:Brevi
Liczba produktów:57
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Brevi