• Dodano 49,904 produktów
  • Napisano 192,178 opinii
  • 178,278 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Stokke

STOKKE® to norweska spółka z siedzibą w mieście Ålesund, znajdującym się w północno-zachodniej Norwegii. Została założona w roku 1932, a jej nazwa pochodzi od nazwiska założycieli, którzy od samego początku kierują firmą. Początkowo firma produkowała meble dla szerokiego grona odbiorców przez lata skupiając się na ergonomii, wyjątkowości i funkcjonalności. Dopiero w roku 2006 podjęto decyzję o skupieniu się wyłącznie na produktach dla dzieci – meblach dziecięcych, wysokich krzesełkach, wózkach dziecięcych i różnych innych produktach dla niemowląt.


Myślą przewodnią w filozofii STOKKE® jest - "W najlepszym interesie dziecka". Stanowi ona fundament dla projektowania i produkcji każdego produktu. Szczególną uwagę zwraca się na stymulowanie rozwoju dziecka poprzez umacnianie więzi z rodzicami od wczesnych tygodni przez miesi?ce i lata. Producent jest zwolennikiem tworzenia wyjątkowego, funkcjonalnego i mającego zastosowanie przez lata asortymentu do którego projektuje szereg dodatkowych akcesorii, aby stworzyć komfortowe warunki zarówno dla dzieci jak i rodziców. Wizją, misją i celem STOKKE® jest tworzenie wysokiej jakości produktów, zaprojektowanych nie tylko dla nas i naszych dzieci, ale dla dzieci naszych dzieci i kolejnych pokoleń. We współczesnym świecie troska o dzieci oznacza dużo więcej niż zapewnienie im bezpieczeństwa, wygody i ochrony. To także dbałośc o planetę, którą one odziedziczą. STOKKE® przez lata dołożyło wszelkich starań, aby używać materiałów przyjaznych dla środowiska i ulegających biodegradacji.Główne produkty STOKKE® to krzesełko Tripp Trapp, dostępne na rynku już od 1972 roku i łóżeczko Stokke Sleepi obecne od roku 1999. Niewątpliwą gwiazdą jest również wózek Stokke Xplory, dostępny od 2003 roku, który zbiera znakomite recenzje w wielu magazynach. Hitem 2011 roku jest Bounce 'n' Sleep, nowatorskie połączenie łóżeczka dziennego wraz z leżaczkiem.
Strona www: http://www.stokke.com
Producent:Stokke
Liczba produktów:16
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Stokke