• Dodano 50,008 produktów
  • Napisano 193,042 opinii
  • 181,137 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 marki Soki i nektary BOBO FRUT

Soki i nektary BOBO FRUT

Soki i nektary BOBO FRUT już od 50 lat towarzyszą małym Polakom i ich rodzicom w przełomowych, pierwszych latach życia. Szeroki wybór dostępnych smaków, dostosowanych zarówno do potrzeb dzieci najmłodszych – po 4. miesiącu życia, ale też Juniorów, powoduje, że każde dziecko znajdzie w ofercie marki coś dla siebie.
Wszystkie produkty BOBO FRUT powstają na południu Polski, w fabryce w Rzeszowie. Pierwsza butelka soku została tam wyprodukowana już w 1968 roku. Od tego czasu wymagania stawiane warzywom i owocom, z których soki powstają, stale rosną, ale smak, który dla wielu osób jest smakiem dzieciństwa, doceniają kolejne pokolenia Polaków.
Skład soków i nektarów BOBO FRUT dostosowany jest do potrzeb niemowląt i małych dzieci – warzywa i owoce wykorzystywane w fabryce w Rzeszowie spełniają normy nawet 500 razy bardziej surowe niż w przypadku żywności dla dorosłych, a obecna w sokach witamina C pomaga wspierać układ odpornościowy.
Strona www: https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/brand/bobo-frut#
Producent:Nestlé
Liczba produktów:5
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Soki i nektary BOBO FRUT