• Dodano 49,885 produktów
  • Napisano 192,176 opinii
  • 178,203 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Tutek

Firma TUTEK już o ponad 30 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułów dziecięcych, przede wszystkim wózków dziecięcych, leżaczków i huśtawek.
Od 1973 roku firma funkcjonowała w Warszawie na ul. Targowej 41 będąc jednocześnie producentem i sklepem z wózkami. Rosnący popyt spowodował przeniesienie produkcji do Stromca koło Radomia gdzie do dziś powstają nasze produkty. Dążąc do osiągnięcia najwyższego poziomu zadowolenia naszych klientów stale udoskonalamy i podnosimy jakość wyrobów. Chcąc zaspokoić potrzeby rynku rozbudowujemy nasz zakład produkcyjny jak i wprowadzamy sprawdzone systemy organizacji pracy tak by wzrost produkcji podążał w parze z najwyższą jakością. Idąc z duchem czasu staramy się by nasze produkty odpowiadały najnowszym trendom i wymogom bezpieczeństwa, jednocześnie mamy na uwadze to by pozostały na odpowiednim poziomie cenowym gwarantującym najlepsza relację cena/jakość.
Serdecznie zapraszamy do zakupów klientów detalicznych jak i do stałej współpracy odbiorców hurtowych
Strona www: http://www.tutek.pl
Producent:Tutek
Liczba produktów:12
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Tutek