• Dodano 49,988 produktów
  • Napisano 193,035 opinii
  • 181,049 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Dettol

Nasza marka zadebiutowała 80 lat temu w szpitalach, gdzie po raz pierwszy zastosowano antyseptyczny płyn Dettol do przemywania i dezynfekcji skóry podczas zabiegów chirurgicznych. Zaufali nam lekarze, dlatego produkty Dettol stosowano również u młodych mam po porodzie, aby ochronić je przed chorobami.

Od tamtej pory marka Dettol zyskała uznanie na całym świecie w zakresie odkażania ran, profilaktyki chorób i wspierania matek w ochronie ich najbliższych poprzez usuwanie szkodliwych zarazków i tworzenie bezpiecznego otoczenia tak, by całe rodziny mogły prawidłowo się rozwijać.

Jeśli chodzi o ochronę zdrowia, nasza marka jest nadal jedną z najbardziej niezawodnych. Dziś też jesteśmy doceniani za rzetelne i skuteczne produkty, które są nie tylko bezpieczne dla skóry, ale również niezwykle efektywne w działaniu bakteriobójczym.

Aktualnie Dettol to marka numer 1 w produkcji środków bakteriobójczych.
Strona www: http://www.dettol.pl/
Producent:Dettol
Liczba produktów:6
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Dettol