• Dodano 49,885 produktów
  • Napisano 192,176 opinii
  • 178,203 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

B.Box

b.box® to australijska marka produktów dziecięcych, które w przeciągu kilku lat zmieniły sposób postrzegania podstawowych akcesoriów dla najmłodszych. Firma b.box stworzyła innowacyjne, praktyczne i stylowe produkty dla nowoczesnych rodziców, które w niepowtarzalny sposób ułatwiają codzienną pielęgnację niemowląt zarówno w domu jak i poza nim. Wysokiej jakości, ekologiczne produkty b.box są również doskonałym pomysłem na prezenty dla nowych rodziców.
Założycielki firmy b.box rozpoczęły swoją działalność w 2009 roku poprzez wprowadzenie na rynek jedynego w swoim rodzaju, podręcznego przewijaka "baby box", który pozwala pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy dla malucha w jednym miejscu. „Baby box” bardzo szybko został doceniony przez użytkowników oraz równie szybko nagrodzony wieloma nagrodami i zaskarbił sobie uznanie wielu rodziców na całym świecie.
Strona www: http://www.bboxpoland.pl
Producent:B.Box
Liczba produktów:13
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: B.Box