• Dodano 50,032 produktów
  • Napisano 193,056 opinii
  • 181,420 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Little Tikes

Little Tikes Company jest założoną w 1970 międzynarodową spółkę zajmującą się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości innowacyjnych produktów dla dzieci. Od listopada 2006 Little Tikes jest częścią MGA Entertainment. MGA Entertainment jest leaderem w branży rozrywki dla całej rodziny.
Siedziba Little Tikes, jak i największy zakład produkcyjny, mieści się w USA w mieście Hudson w stanie Ohio. Drugi co do wielkości zakład znajduje się na północy Polski, w Słupsku. Ponadto spółka posiada kilka centrów produkcyjnych i dystry-bucyjnych w Europie i Azji.

Produkty Little Tikes są znane ze swej trwałości. Pobudzają dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i aktywność, dając równocześnie dziecku mnóstwo radości. Produkowane przez nas wyroby pogrupowaliśmy według kategorii. Oferujemy zabawki dla najmłodszych dzieci, w tym zabawki dla niemowlaków: ogródki zabaw, zabawki pozwalające odkrywać świat dźwięków. Następnie zabawki wprowadzające w świat sportu, samochody, jeździki, piaskownice, małpie gaje i place zabaw, zabawki łączące zabawę wodą i piaskiem, konstrukcje do wspinania, zjeżdżalnie, domki. Ponadto zabawki zaprojektowane z myślą o rozwoju przedszkolaków - zabawki umożliwiające dzieciom naśladowanie dorosłych, tworzenie własnych "dzieł sztuki", a także zabawki będące elementem wystroju dziecięcego pokoju - mebelki.

Celem Little Tikes jest wytwarzanie i dostarczanie naszym klientom na całym świecie innowacyjnych produktów. Aby cel ten osiągnąć pracownicy Little Tikes kierują się zasadami Zadowolenia Klienta, Pracy Zespołowej, Innowacyjności, Marketingu i Ciągłej Poprawy.
Strona www: http://www.littletikes.pl
Producent:Little Tikes
Liczba produktów:135
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Little Tikes