• Dodano 49,891 produktów
  • Napisano 192,175 opinii
  • 178,238 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Hevea

Hevea poważnie traktuje odpowiedzialność za środowisko, dlatego przeznacza 10 koron z każdego sprzedanego egzemplarza gryzaczka na fundację WWF w Danii. Firma używa nawet atramentu sojowego do produkcji swoich opakowań. Atrament sojowy jest wolny od lotnych związków organicznych, które mają negatywny wpływ na środowisko i zdrowie ludzi. Przy jego produkcji wykorzystywana jest znacznie mniejsza ilości energii niż przy produkcji innych atramentów, a odpady post produkcyjne nie są toksyczne.

Hevea produkuje swoje produkty w Malezji. Właściciel fabryki gwarantuje, że pracownicy są dobrze opłacani, a ich prawa są przestrzegane. Aby zrekompensować dwutlenek węgla wykorzystany w transporcie produktów, firma Hevea kupuje europejskie uprawnienia do emisji CO2.

Produkty Hevea różnią się od wszystkich innych na rynku, ponieważ dają rodzicom możliwość dawania dziecku tego co najlepsze, jednocześnie dbając o środowisko.
Strona www: http://heveababy.pl
Producent:Hevea
Liczba produktów:6
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Hevea