Otulacz Swaddle UP™ (Love to dream)

24 kupi ponownie
119 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (119)

O produkcie

Otulacz Swaddle UP™ marki Love to dream™ polecany jest dzieciom od 0 do 9. miesiąca życia, które mają problemy z zaśnięciem lub często się budzą w nocy. Otulacz zapewnia dziecku spokojny, zdrowy i nieprzerwany sen. Dzieci często przed zaśnięciem ssą palce lub pocierają policzki, ponieważ to je wycisza. Taką właśnie naturalną pozycję snu zapewnia dziecku otulacz Swaddle UP™. Dzięki niemu maluszek może swobodnie poruszać rączkami i trzymać je w górze, a jednocześnie ma zapewnione poczucie bezpieczeństwa i delikatne uczucie bycia otulonym. Otulacz bazuje na dwuetapowym systemie, który jest dostosowany do wieku i potrzeb dziecka:

Etap 1. od 0 do 4. miesiąca życia (otulanie) Na tym etapie życia dziecko utrzymuje ramiona z boku ciała lub przy klatce piersiowej. Otulacz Swaddle UP™ został zaprojektowany tak, aby podtrzymać u dziecka uczucie przebywania w łonie matki. Otulacz jest certyfikowany przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego.

Etap 2. od 4. do 9. miesiąca życia - Otulacz Swaddle UP™ 50/50 (przejściowy) Otulacz Swaddle UP™ 50/50 został specjalnie zaprojektowany, by zmiana z otulania do spania z rączkami wolnymi była jak najprostsza. Kiedy dziecko usiłuje przewracać się na brzuszek, należy odpiąć jedno skrzydełko, pozwalając, by jedna ręka była wolna, a druga otulona. Kilka nocy później po prostu odepnij drugie skrzydełko, uwalniając drugą rączkę. To jeden z najprostszych sposobów zachowania rytmu snu u Twojego dziecka.

Zalety otulacza Swaddle UP™

1. Naturalna pozycja z rączkami przy twarzy dla prawdziwego samouspokojenia.

2. Otulenie w 13 sekund. Łatwy w użyciu – nie wymaga żadnej nauki.

3. Certyfikowany przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego

4. Otulacz Swaddle UP™ przylega do ciała, co eliminuje ryzyko wyswobodzenia się dziecka.

5. Pojedyncza warstwa tkaniny pomaga zapobiegać przegrzaniu dziecka.

6. Wykonany ze specjalnie tkanej i bardzo wygodnej, elastycznej tkaniny.

7. Dwukierunkowy zamek ułatwia zmianę pieluszki bez zakłócania snu.

8. Dostępny w wielu rozmiarach, kolorach oraz materiałach o różnej przepuszczalności.

Dzięki Klubie Rodzica Recenzenta Mamo to ja, mogłam przetestować otulacz marki Love to Dream. Pierwszy raz używałam taki gadżet dla dziecka. Zaczynajac od wyglądu zewnętrznego, śpiworek jest wykonany z miłego i... zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ