Lait hydratant, Mleczko nawilżające do bardzo suchej skóry z masłem shea, olejkiem z rumianku i mleczkiem figowym (Le Petit Marseillais)

0 kupi ponownie
2 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (2)

O produkcie

 W linii "Receptury Śródziemnomorskie" Le Petit Marseillais stworzył kompozycje, które spełniają potrzeby bardzo suchej skóry. W tej połączył trzy wyjątkowe składniki z Południa: masło Shea, które odżywia i optymalnie nawilża, niezwykły olejek eteryczny z rumianku - nawilżający i kojący, jest cenionym składnikiem produktów do pielęgnacji skóry wrażliwej i bardzo suchej oraz wspomagające ich działanie mleczko figowe o właściwości kojących i wygładzających. Dzięki lekkiej konsystencji mleczko w jednej chwili wnika w głąb skóry zapewniając jej komfort. Skóra relaksuje się, jest miękka, nawilżona i pachnąca. Skład: masło shea, olejek eteryczny z rumianku, mleczko figowe.
Napotkałam superpromocję, więc pokusiłam się na Le Petit. Przede wszystkim przyciągnął mnie zapach, mój ulubiony. Od pierwszej aplikacji polubiłam buteleczkę z pompką (choć żywiłam do takich lekką awersję). Ni... zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ