Smart watch dla dzieci Q90 (KLUG)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Smart watch zegarek z lokalizatorem GPS dla dzieci z ekranem dotykowym, mikrofonem, slotem na kartę SIM i latarką to urządzenie, które przyda się nie tylko dzieciom, ale także uszczęśliwi rodziców. Smart watch umożliwia bowiem dziecku szybki kontakt z rodzicem, także w sytuacji awaryjnej, gdy zagrożone jest bezpieczeństwo malucha. Dzięki lokalizatorowi GPS rodzice wiedzą też, gdzie dokładnie dziecko się znajduje, a nawet - jaką drogę przebyło. To niezmiernie ważne, bo wg raportu PZU większość rodziców uważa, że w dzisiejszych czasach dzieci są narażone na wiele więcej niebezpieczeństw niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu.

Smart watch dla dzieci marki Klug posiada możliwość odbierania połączeń telefonicznych i SMS-ów wyłącznie od dodanych do listy kontaktów (maks. 10 osób) oraz – po naciśnięciu przycisku „SOS” dzwonienia do rodziców. Zaletą jest również lokalizator GPS, dzięki któremu można sprawdzić, gdzie znajduje się dziecko, prześledzić trasę, którą pokonało samodzielnie, oraz wyznaczyć strefy, w których powinno się ono poruszać (po ich przekroczeniu rodzic otrzyma specjalną wiadomość i uruchomi się alarm).

Ten model smart watcha automatycznie informuje opiekunów dziecka, gdy dojdzie do zdjęcia lub zgubienia urządzenia. Dodatkowe funkcje zegarka to:

  • krokomierz,
  • pulsometr,
  • monitor snu,
  • budzik.

Smart watch wymaga samodzielnej instalacji i opłacenia karty SIM wybranego przez siebie operatora GSM. 

Opinie

Philips Avent odcinek 16 "Karmienie butelką"