Mata do jogi dla dzieci Flow Kids (Joy in me)

0 kupi ponownie
2 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (2)

O produkcie

Mata do jogi i zabawy, zaprojektowana z myślą o małych joginach. Krótsza od regularnej maty, idealna do każdego rodzaju jogi, doskonała do codziennej zabawy. Tworzy małym odkrywcom ich oazę, miejsce mocy. Kolorowy i zabawny nadruk sprawia, iż dzieci są podekscytowane ćwiczeniami. Mata jest łatwa do utrzymania w czystości.

W wieku przedszkolnym i wczesnym okresie szkolnym dzieci mają bardzo dużą potrzebę ruchu. Niestety, wraz z upływem czasu ona maleje, ale jeśli dzieci nabiorą dobrych nawyków poprzez postawę rodziców czy regularną aktywność fizyczną, to na pewno zaprocentuje to w przyszłości.

Joga daje dzieciom samoświadomość, która pozwala poznać samego siebie. Zabawa w asany jest świetnym sposobem na poznawanie swojego ciała, jak również na stawanie się uważnym. Zajęcia dla dzieci najczęściej nie zawierają aspektów filozoficznych jogi. Maluchy skupiają się na zabawie i wykonywaniu poszczególnych asan, nazywanych w sposób odpowiedni dla małych pociech: pozycja „psa z głową w dół”, „drzewa" czy też „lwa”. Dzieciaki przede wszystkim zapoznają się z pozycjami jogi i rozwijają świadomość własnego ciała. Ćwiczenia najczęściej rozpoczynają się zabawą angażującą zmysły i wyobraźnię, za pomocą której dzieci podejmują próbę komunikacji ze swoim ciałem. Wystarczy zapewnić im przestrzeń do ćwiczeń – matę do jogi.

Jakoś specjalnie mnie ten produkt nie zachwycił a kiedy zobaczylam cenę to wiedziałam już że więcej na pewno bym tego nie kupiła. Jakość jest ok ale ppnad 200 złotych to moim zdaniem zdecydowanie za dużo za teg... zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ