Kosmetyki NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT (Ideepharm)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT to specjalistyczna linia dermokosmetyków stworzona we współpracy z podologami i dermatologami, która zapewnia kompleksową pielęgnację oraz ochronę stóp i nóg. Występująca w żelu i sprayu hesperydyna działa leczniczo na żylaki oraz różnego rodzaju zaburzenia krążenia – uszczelnia naczynia krwionośne, poprawia ich elastyczność i przepuszczalność. Również arnika ma pozytywny wpływ na układ naczyniowy – wzmacnia ściany naczyń włosowatych i zapobiega tworzeniu się zakrzepów żylnych, zaś kasztanowiec pomaga zapobiegać zastojom żylnym. Sól Epsom od wieków znana jest ze swych właściwości leczniczych – chroni przed powstawaniem chorób naczyń krwionośnych, zapobiega odkładaniu cholesterolu w ściankach tętnic oraz korzystnie wpływa na krzepnięcie krwi.

W skład serii NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT wchodzą m. in. te 3 preparaty:

NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT Chłodzący żel na opuchnięte i zmęczone nogi dzięki precyzyjnie dobranym składnikom aktywnym: hesperydynie, ekstraktowi z kasztanowca i arnice, zapewnia holistyczne działanie, opierające się na dwóch filarach: relaksuje i przyjemnie chłodzi opuchnięte nogi oraz redukuje nieprzyjemne uczucie obrzęków. W efekcie znika niekomfortowe wrażenie napięcia i ciężkości nóg, a skóra utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia. Wskazania do zastosowania żelu to m. in. zaburzenia krążenia, skłonność do obrzęków i rozszerzone naczynka.

NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT Chłodzący spray na opuchnięte i zmęczone nogi przywraca lekkość nóg i przyjemnie chłodzi, a także zmniejsza obrzęki i przynosi natychmiastową ulgę. Jest to możliwe dzięki składnikom aktywnym o udowodnionym działaniu w tym zakresie, czyli hesperydynie, ekstraktowi z kasztanowca i arnice. Opracowana przez zespół podologów i dermatologów zaawansowana formuła zapewnia skuteczne i precyzyjne działanie, dzięki czemu spray łagodzi objawy opuchniętych nóg, przywraca uczucie świeżości i lekkości, a także delikatnie nawilża skórę. Wskazania do zastosowania żelu to m. in. zaburzenia krążenia, skłonność do obrzęków i rozszerzone naczynka.

Nivelazione skin therapy EXPERT Magnezowa sól do kąpieli stóp z dodatkiem soli Epsom działa zmiękczająco na zrogowaciały naskórek. Polecana jest szczególnie do pielęgnacji stóp ze stwardniałą skórą i modzelami oraz z tendencją do pękającego naskórka i twardymi skórkami wokół paznokci. Kąpiel z dodatkiem soli może być także stosowana po wysiłku fizycznym. Sól odświeża i przynosi ulgę zmęczonym i i opuchniętym stopom, a zapach olejku lawendowego działa relaksująco na zmysły. Wskazania do zastosowania to m. in. higiena przesuszonej skóry, problem z nieprzyjemnym zapachem i uczuciem zmęczonych stóp.

Opinie

Konkurs "Dziecko na okładkę" - sesja zdjęciowa Antosi ze Starachowic