Kaszki CZARY MAMY
wreszcie kaszka w stu procentach naturalna, same sprawdzone składniki, mega wartościowe zboża, o których istnieniu nawet nie wiedziałam! A do tego naturalne kaszki są naprawdę smaczne, tym bardziej z owocami albo z midem.
0
0

Kaszki CZARY MAMY (Helpa)

1 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Kaszki CZARY MAMY firmy HELPA to naturalne zboża starannie wyselekcjonowane i odpowiednio rozdrobnione, wymagają zaledwie 2-3 minut gotowania. Dzięki naszym staraniom otrzymaliśmy produkt idealny - szybki w przygotowaniu, lecz zarazem zachowujący wartości odżywcze. Nasze kaszki polecamy rodzinom szukającym naturalnej żywności, która jest jednocześnie wygodna i szybka w przygotowaniu. Dzięki kaszce CZARY MAMY każda mama może stać się czarodziejką, w trzy minuty tworząc posiłek pełen wartości odżywczych i smaku. 

BIO MANNA Z DAWNYCH ZBÓŻ

Płaskurka to starsza siostra orkiszu. Ciemniejsza od pozostałych odmian pszenicy barwa wynika z dużej ilości składników mineralnych. Orkisz to dawny gatunek pszenicy, znany już w starożytności. Rzymianie uznawali go za pokarm dający siłę, dlatego spożywali go gladiatorzy i uczestnicy igrzysk. Obecnie panuje moda na orkisz, jego produkty cieszą się dużą popularnością i przypisywane są im liczne właściwości lecznicze. Uprawiany jest jednak na małą skalę, głównie w gospodarstwach ekologicznych. Zawiera więcej białka, kwasów tłuszczowych nienasyconych, witamin oraz składników mineralnych niż pszenica zwyczajna. Jest przy tym lekkostrawny i łatwo przyswajalny. Gluten orkiszowy jest także lepiej niż pszenny tolerowany przez nasz organizm. Samopsza to najstarsza z pszenic. Uznawana jest wręcz za roślinę leczniczą. Cechuje się wyższą od pozostałych pszenic zawartością substancji bioaktywnych oraz białka. Produkty z samopszy, jak również z pozostałych dawnych odmian pszenic, mogą stać się alternatywą dla osób nietolerujących glutenu. Badania wskazują, że gluten samopszy jest lepiej tolerowany przez organizm ludzki w stosunku do pszenicy zwyczajnej. Produkt nie jest produktem specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Skład: samopsza (30%), orkisz (40%), Płaskurka (30%)

 

KASZKA JAGLANA

Skład: 100 % proso

 

KASZKA BIO 5 ZBÓŻ

Skład: 20% orkisz, 20% owies, 20% gryka biała, 20% jęczmień, 20% żyto

Opinie

DODAJ OPINIĘ