Rowerek 3-kołowy (Hauck)

0 kupi ponownie
4 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (4)

O produkcie

Rowerek 3 kołowy firmy HAUCK. Bezpieczny, wygodny, wytrzymały i praktyczny. Bezpieczeństwo dzięki 5-cio punktowym pasom bezpieczeństwa z możliwością regulacji. Wygoda dzięki wyprofilowanemu siedzeniu oraz miękkiej poduszeczce pod plecki. Wytrzymałość zapewnia dobrej jakości materiał odporny na przebarwienia oraz aluminiowa rama. Praktyczny - dziecko zawsze może ze sobą wziąśc ulubione zabawki, wrzucając je do kosza domontowanego do rowerka, dodatkowo możliwość regulacji wysokości siedzenia - rowerek rośnie razem z dzieckiem.

Rowerek 3 kołowy jest również idealny dla mniejszych dzieci, które nie dosiegną nóżkami do pedałów - wystarczy posadzić dziecko w rowerku, koniecznie zapiąć w pasy i rodzic może rowerek pchać pałąkiem, podczas gdy maluszek oparty o wygodną poduszeczkę będzie manewrować (istnieje możliwość blokady przedniego koła, aby nie skręcało). Rowerek posiada solidną rączkę do pchania - którą można łatwo zdemontować.

Rowerek przeznaczony dla dzieci od 18 miesięcy, których waga nie przekracza 30 kg. Posiada niemiecki atest bezpieczeństwa GS.

peppa
rowerek owszem świetny ale odkryłam w sklepie identyczny rowerek innej firmy, który posiadał sterowanie za pomocą drążka i mozna było kierować wówczas przednim kołem w lewo lub w prawo czego mój rowerek nie po... zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ