Rowerek trójkołowy w stylu retro (Foxrider)

1 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Rowerek trójkołowy retro

Trójkołowiec marki Foxrider to uniwersalny rowerek dla dzieci w stylu retro, przeznaczony dla dzieci w wieku 2-5 lat. Jest wytrzymały, wygodny i stylowy. To rowerek, na którym dziecko może rozpocząć naukę jazdy, a gdy jest starsze - przemieszczać się szybko i bezpiecznie.

Jakie zalety ma rower trójkołowy Foxrider?

Trójkołowiec zrobiony jest z metalowych rur, a całą konstrukcję pomalowano proszkowo. Rowerek posiada drewniane wykończenia, gumowe opony i rączki, które dają komfort podczas jazdy. Z przodu zamontowano duże koło (co znacznie ułatwia prowadzenie), z tyłu zaś rower opiera się dwóch mniejszych kółkach. Siedzisko także pomalowano proszkową farbą. Aby wyczyścić rowerek, wystarczy przetrzeć go mokrą szmatką.

Rowerek Foxrider to pojazd, który umożliwia bezpieczną naukę jazdy dzieciom od 2. do 5. roku życia. Uniwersalny styl retro i różna kolorystyka (różowy, błękitny, żółty) sprawiają, że sprawdzi się zarówno jako rower dla chłopca, jak i dla dziewczynki - to idealny prezent dla dziecka.

Wymiary rowerka to: wysokość 54,5 cm, długość 60 cm, szerokość siedziska 45 cm. Całość waży 6 kg.

Gdzie kupić trójkołowiec Foxrider?

Rowerek retro kupisz w sklepie internetowym mumaconcept.pl.

Dlaczego warto kupić rowerek trójkołowy dla dziecka?

Rowerki trójkołowe nadają się już dla najmłodszych dzieci. W zależności od modelu mogą na nich jeździć nawet roczniaki czy dwulatki, oczywiście z pomocą rodziców. Trójkołowiec może być wygodnym i uniwersalnym pierwszym pojazdem dla dziecka na kilka lat. Jest stabilny i bezpieczny. W sklepach dostępne są też rowerki trójkołowe, które z powodzeniem zastępują wózki spacerowe, z pompowanymi kołami, torbą na akcesoria, budką, pasami bezpieczeństwa czy regulowaną wysokością siedziska. Rowerek trójkołowy może być pierwszym pojazdem dziecka, które później przesiądzie się na rowerek biegowy, a następnie na rower z pedałami.

To była miłość od pierwszego wejrzenia! Warty swojej ceny, trwały i pięknie wykonany. Córka go uwielbia, na ulicy ludzie zaczepiają nas skąd jest rowerek :) Przypomina wszystkich beztroskie dzieciństwo. zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ