Siostrzyczka Szczeniaczka (Fisher-Price)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Siostrzyczka Szczeniaczka udowodnia, że nauka to świetna zabawa. Maskotka reaguje na dotyk dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów. 

Siostrzyczka ma wbudowaną technologię "Poziomy nauki", która umożliwia wybranie poziomu najodpowiedniejszego na danym etapie rozwoju malucha. Zabawka oferuje całe mnóstwo piosenek, dźwięków i wypowiedzi na każdym z trzech poziomów zabawy. A podświetlane na wiele kolorów serduszko Siostrzyczki pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki. 

Poziom 1 – Odkrywanie – Dziecko naciska łapki, stópkę, serce lub uszko Siostrzyczki i słucha pierwszych słów, kolorów, alfabetu, nazw części ciała.

Poziom 2 – Zachęcanie – Na tym poziomie radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i zachęcają je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała.

Poziom 3 – Naśladowanie – Wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania z Siostrzyczką zachęcają do zabawy i odgrywania ról, co pomaga zwiększyć zasób słownictwa dziecka.

Opinie

Szkoła rodzenia: Wyprawka noworodka