Szampony dla mężczyzn RADICAL® MEN (Farmona)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Mężczyźni potrzebują nieco innych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów. W linii RADICAL® MEN połączono działanie ekstraktu ze skrzypu polnego ze znanymi i skutecznymi składnikami aktywnymi.

RADICAL® MEN przeciwłupieżowy szampon wzmacniający do każdego rodzaju włosów

Szampon gwarantuje potrójną siłę działania: likwiduje do 100% widocznych oznak łupieżu, zmniejsza skłonność do jego powstawania i wyraźnie wzmacnia włosy. Spektakularne działanie zawdzięcza bogatej formule opartej na wyjątkowo skutecznych i skoncentrowanych składnikach. Ekstrakt ze skrzypu wyraźnie wzmacnia włosy, poprawia ich wygląd i kondycję. Pirokton olaminy usuwa łupież i zapobiega jego nawrotom. Natomiast cynk PCA usuwa nadmiar sebum, łagodzi uczucie swędzenia i nawilża skórę głowy. W efekcie włosy są zdrowe, wyraźnie mocniejsze i bez oznak łupieżu.

RADICAL® MEN wzmacniający szampon przeciw wypadaniu do włosów słabych i wypadających

Radical® to prawdziwy przełom w pielęgnacji włosów oraz w walce z ich wypadaniem. Do tego gwarantuje potrójną siłę działania: skutecznie wzmacnia włosy i dodaje im objętości, przeciwdziała ich wypadaniu i wspomaga ich wzrost. Bogata formuła szamponu oparta została na wyjątkowo skutecznych i skoncentrowanych składnikach. Ekstrakt ze skrzypu polnego wyraźnie wzmacnia włosy, a przy tym poprawia ich wygląd i kondycję. Arginina wzmacnia włosy, dodaje im objętości i puszystości. Z kolei kofeina wspomaga wzrost, poprawia ich stan, sprawiając, że są mocniejsze.

Opinie

Miasteczko Zmysłów Gdynia - krótkie