Kosmetyki na słońce Jantar SUN (Farmona)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Bursztyn zwany również kosmetycznym cudem, doskonale działa jako naturalny antyoksydant, stymulując mechanizmy naprawcze w skórze. Dlatego też receptury kosmetyków z linii Jantar SUN zostały oparte o ten cenny składnik. Dogłębnie nawilżają, łagodzą i są przyjazne również dla skóry wrażliwej. Dzięki zawartości fotostabilnych organicznych oraz mineralnych filtrów zapewniają cztery poziomy ochrony przeciwsłonecznej. Szeroka gama produktów Jantar SUN zadba o bezpieczne opalanie całej rodziny.

W linii Jantar SUN znajdziemy:

  • Bursztynowy ochronny krem do twarzy SPF 50 zawiera esencję bursztynową kondycjonującą skórę i przywracającą jej witalność. Formuła anti-aging działa przeciw foto i termostarzeniu. Lekki i łatwy w aplikacji kosmetyk, doskonale nadaje się pod makijaż i sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju cery.
  • Bursztynowy wodoodporny balsam do opalania SPF 15 posiada satynową i lekką konsystencję, która jest idealna do stosowania na suchą, jak i mokrą skórę. Kosmetyk 2w1 zarówno chroni i modeluje sylwetkę. To wszystko dzięki termoaktywnemu kompleksowi ujędrniającemu, który aktywowany zostaje przez ciepło ciała.
  • Bursztynowe wodoodporne mleczko do opalania SPORT SPF 50+ umożliwia bardzo wysoką ochronę dla aktywnych. Kosmetyk wykazuje odporność na pot, ścieranie, wodę i piasek. Jego lekka konsystencja wchłania się szybko i nie lepi. Produkt można stosować na suchą i mokrą skórę.
  • Bursztynowa ochronna woda termalna do opalania SPF15 stanowi połączenie esencji bursztynowej z wodą termalną oraz filtrami przeciwsłonecznymi. Ma postać ultralekkiej mgiełki ochronnej, która skutecznie odświeża i jednocześnie nawilża, dostarczając skórze składniki mineralne.
  • Bursztynowa wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 dla dzieci i dorosłych chroni i intensywnie nawilża. Formuła piaskoodporne i wodoodporna umożliwia stosowanie preparatu na suchą lub mokrą skórę. To propozycja ochrony skóry dla całej rodziny już od 3 roku życia.
  • Bursztynowa wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci SPF 50+ umożliwia bardzo wysoką ochronę przeznaczoną dla najmłodszych już od 3 roku życia. Formuła oparta na esencji bursztynowej oraz aktywatorze witaminy D. Można aplikować zarówno na suchą, jak i mokrą skórę.
  • Bursztynowe mleczko nawilżające po opalaniu dla dzieci i dorosłych posiada uniwersalną formułę do twarzy i ciała, idealną dla członków całej rodziny od 3 roku życia. Zawiera 10% soku z aloesu i pantenol, który zbawiennie wpływa na rozgrzaną słońcem skórę. Natychmiastowo chłodzi i koi.
  • Bursztynowa kojąca mgiełka po opalaniu zawiera esencję bursztynową, która przedłuża i podkreśla opaleniznę, a formuła ze złotym pyłem pomaga ją rozświetlić. Kosmetyk zawiera 5% ekastraktu z alg i alantoinę, dzięki czemu błyskawicznie koi podrażnienia.

Opinie

Tata sam w domu z dzieckiem