Oczyszczacz powietrza Dyson Pure Cool (Dyson)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Oczyszczacz powietrza Dyson Pure Cool™ pokazuje zanieczyszczenia powietrza, których nie widać gołym okiem. 

Posiada ekran LCD, który pokazuje w czasie rzeczywistym, jakie cząsteczki i gazy są automatycznie wykrywane. Algorytm Dyson przetwarza informacje zebrane przez trzy czujniki i następnie wyświetla wskaźniki dotyczące jakości powietrza. Lasery mierzą i wykrywają drobne cząsteczki. Oddzielny czujnik wykrywa ilość lotnych związków organicznych (jak benzen i formaldehyd, które są wydzielane przez farby, palące się świece oraz materiały w meblach) oraz obecność NO2. Trzeci z czujników mierzy względną wilgotność i temperaturę.

Dziewięciometrowe skondensowane i szczelne borokrzemowe filtry z mikrofibry wyłapują 99,95% zanieczyszczeń o wielkości do 0,1 mikrona, w tym alergeny, bakterie, pyłki i pleśń. Filtry z węglem aktywnym usuwają gazy, w tym NO2, formaldehyd i benzen.

Technologia Air Multiplier™ oraz 350-stopniowa oscylacja pozwalają na rozprowadzanie i mieszanie czystego powietrza w całym pomieszczeniu, aby oczyszczać powietrze w każdym zakątku. Tryb oczyszczania z funkcją wentylatora oraz tryb rozproszony pozwalają na korzystanie z urządzenia przez cały rok.

Aby uniknąć efektu chłodzenia w zimie, oczyszczacz powietrza Dyson Pure Cool™  posiada nowy wyjątkowy tryb rozproszonego strumienia powietrza. Poza trybem przedniego strumienia powietrza, który chłodzi oczyszczonym powietrzem zupełnie tak, jak wentylator, urządzenie posiada teraz również tryb rozproszonego strumienia powietrza lub tryb samego oczyszczania, z którego można korzystać, jeżeli chce się oczyścić powietrze, ale bez efektu chłodzenia.

Wewnątrz pętli pierścieniowej znajduje się mechanizm zaworów sterowany bezszczotkowym silnikiem skokowym, który pozwala na zmianę pomiędzy trybem rozproszonym oraz trybem oczyszczania z wentylacją.

Aplikacja Dyson Link, która jest dostępna dla systemów iOS i Android, umożliwia monitorowanie poziomu zanieczyszczeń, temperatury i wilgotności zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Opinie

Wizyta w fabryce miśków