Płyny i proszki do prania dla alergików
Córka miała od urodzenia problemy z suchą, swędzącą skórą, które nagle zniknęły, gdy tylko zaczęłam prać w żelu Derma. AZS, podrażnienia, czerwone plamy - wszystko zniknęło! Piorę w Dermie wszystko, nie znam lepszego produktu.
0
0

Płyny i proszki do prania dla alergików (Derma)

2 kupi ponownie
2 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (2)

O produkcie

Nowe produkty do prania Derma są niezwykle skoncentrowane, bezpieczne dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Proszki i płyny Derma minimalizują ryzyko alergii ponieważ są pozbawione substancji zapachowych i innych zbędnych substancji chemicznych. Posiadają certyfikaty międzynarodowych organizacji: m.in. Nordic Ecolabel, AllergyCertified i Asthma-Allergy Denmark, które gwarantują, że produkty są prawdziwie hipoalergiczne, bezpieczne dla zdrowia dzieci i dorosłych, przyjazne dla alergików, a także dla środowiska. Środki do prania Derma nie naruszają równowagi ekologicznej. Ich opakowania zostały wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu. Butelki są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu, a do opakowań kartonowych używa się tektury z odzysku, która jest oznaczona przez FSC.

Produkty do prania Derma to najlepsze produkty z nowymi roztworami enzymatycznymi, które piorą skuteczne i delikatnie. Proszki i płyny Derma zapewniają doskonałą efektywność prania również w niskich temperaturach i w bardzo niskich dawkach. Środki Derma zachowują kolor ubrań na długo. Niewielkie, lekkie, poręczne opakowanie skoncentrowanych środków do prania wystarcza na 21 prań w miękkiej wodzie. Produkty do prania Derma wypadły najlepiej w wewnętrznych testach w porównaniu do środków innych marek. Proszki i płyny do prania Derma zostały ocenione przez duńską Radę Konsumentów "THINK Chemicals" jako bezpieczny wybór: bez substancji problematycznych i potencjalnie niebezpiecznych. Produkty do prania duńskiej marki nie zawierają ekstraktów, które mogą powodować alergie, są bezzapachowe, pozbawione substancji podejrzewanych o działanie zaburzające gospodarkę hormonalną, nie posiadają substancji szkodliwych dla środowiska i żadnych  znanych alergenów.

W skład linii produktów do prania Derma wchodzą:

Skoncentrowany płyn do prania Derma do kolorowych ubrań, 945 ml, cena ok. 30 zł

Skoncentrowany płyn do prania Derma do białych ubrań, 945 ml, cena ok. 30 zł

Skoncentrowany proszek do prania Derma do kolorowych ubrań, 775 g, cena ok. 25 zł

Skoncentrowany proszek do prania Derma do białych ubrań, 775 g, cena ok. 25 zł

Opinie

DODAJ OPINIĘ