Szczoteczka hydrosoniczna Black is White (Curaprox)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Szczoteczka hydrosoniczna Black is White łączy design ze stomatologią i pozwala na osiąganie wspaniałych rezultatów. Dzięki wydajnemu silnikowi szczoteczka soniczna Hydrosonic Black is White działa z niesamowitą częstotliwością 42 000 ruchów na minutę. Główka szczoteczki wykonana jest z włosia pokrytego węglem aktywnym, dzięki czemu Hydrosonic skutecznie usuwa zarówno płytkę bakteryjną, jak i przebarwienia. Kiedy szczoteczka jest włączona, miesza wodę, ślinę i pastę do zębów w jamie ustnej tworząc aktywny roztwór, który działa również w trudno dostępnych miejscach. Ponadto wyposażona jest w trzy tryby działania i jeden intuicyjny przycisk służący do przechodzenia między nimi. W zestawie znajdziemy małą ładowarkę wraz z opakowaniem podróżnym.

Dwupak szczoteczek manualnych Black is White

Kultowe szczoteczki od Curaprox posiadają na swej główce aż 5100 ultra cienkich włókien CUREN®, które są delikatne dla zębów i dziąseł, lecz absolutnie bezlitosne dla płytki bakteryjnej. Zapewniają zupełnie nowe doświadczenie w zakresie czyszczenia zębów. Do wyboru mamy dwupak z dwiema czarnymi szczoteczkami lub duet czarnej i białej. Pokochają je zwolennicy szczoteczek manualnych i miłośnicy klasycznych kolorów.

Dwupak szczoteczek manualnych CS 5460 SWISS

Szczoteczki w kolorach bieli i czerwieni doskonale oddają świąteczny urok. Te od CURAPROX nie tylko są delikatne dla dziąseł i zębów, ale również zapobiegają uszkodzeniom, a przy tym idealnie kruszą i usuwają płytkę bakteryjną. 5 460 włókien CUREN® tworzy niezwykle gęstą powierzchnię czyszczącą o skutecznym działaniu.

Pasta do zębów Black is White

Wykorzystano w niej pełny potencjał węgla aktywnego do walki z przebarwieniami. Węgiel aktywny znakomicie absorbuje drobne cząsteczki zabrudzeń występujących na zębach po spożyciu pokarmów. Pasta o odświeżająco cytrynowym smaku, zawiera również specjalne enzymy i hydroksyapatyt, aby chronić przed próchnicą zębów, reminalizować szkliwo i uszczelniać kanaliki zębinowe. Dostępna jest również w wersji White is Black o wyjątkowo delikatnym, limonkowym smaku. Produkty doskonale sprawdzają się w codziennym stosowaniu.

Opinie

Dada-podnoszenie niemowlaka