Kosmetyki pielęgnacyjne BABY&KIDS (Clochee)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Linia Clochee BABY&KIDS to zupełna nowość dla bardzo delikatnej i niedojrzałej skóry maluszków. Cztery z pięciu produktów w linii przeznaczone są do stosowania od 1. dnia życia. Wszystkie produkty są przebadane pod nadzorem lekarza dermatologa i pediatry, dlatego mamy pewność, że maluchy będą w dobrych rękach i zapewnimy ich skórze odpowiednią pielęgnację.

W linii Clochee BABY&KIDS znajdują się: aksamitna emulsja do kąpieli, delikatny szampon/żel do mycia – to jeden produkt, którego stosowanie rekomendujemy od 3. miesiąca życia, otulająca oliwka pielęgnacyjna, naturalne masełko do twarzy i ciała, a także S.O.S. krem do zadań specjalnych. Wszystkie te produkty zamknięte są w opakowania, które w 100 % podlegają procesowi recyklingu, a także posiadają dwa ważne certyfikaty, którymi są ECOCERT oraz COSMOS.

Każdy z produktów to kosmetyk wegański, z certyfikatem Vegan Society, z zawartością minimum 97 % składników pochodzenia naturalnego. Są to formuły ultra delikatne, w większości bezzapachowe. Stworzone tak, aby odpowiadać na potrzeby zarówno skóry zdrowej jak i tej, której towarzyszy np. AZS czy też łuszczyca. Dzięki tak stworzonym recepturom, linia doskonale uzupełnia niszę produktów pielęgnacyjnych dla najmłodszych.

Opinie

Kosmetyczka marzeń zabieganej mamy