Bransoletka Bluon.me (Blu Oberon)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Bransoletka Bluon.me może towarzyszyć dziecku w drodze do szkoły, na weekendowym wyjeździe lub spacerze z psem. Opiekun w cenie bransoletki otrzymuje bezterminową gwarancję jej działania, pakiet informacji w razie kryzysowej sytuacji oraz spokój ducha w codziennym życiu.

Po kupieniu bransoletki Bluon.me wystarczy zsynchronizować ją z dowolnym urządzeniem przez stronę internetową. Jedną bransoletkę połączyć można z wieloma aparatami jednocześnie. Może być to smartfon, tablet, a nawet komputer stacjonarny z dostępem do internetu.

Nowoczesny System Safeguard dba o to, aby rodzic otrzymał komplet informacji, gdy jego dziecko się zgubi. Po aktywowaniu systemu opiekunowi natychmiastowo zostanie wysłana informacja o ostatniej lokalizacji dziecka wraz z propozycją najszybszej trasy dotarcia w to miejsce. Urządzenie pozwala też sprawdzić warunki pogodowe w miejscu pobytu dziecka, a nawet uzyskac połączenie w czasie rzeczywistym, jeśli tylko dziecko znajduje się w zasięgu ponad pięćdziesięciu tysięcy kamer z obwodu Safeguard dostępnych na całym świecie.

Bransoletka Bloun.me waży tylko 2 gramy. Nie wymaga konserwacji, ładowania ani wymiany baterii. Nie ma karty SIM, dlatego nie trzeba uiszczać żadnej opłaty abonamentowej.

Opinie

Philips Avent odcinek 09 "Wyprawka dla noworodka"