Nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania AHS801 (Blaupunkt)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Nawilżacz powietrza AHS801 z funkcją oczyszczania to urządzenie, które pozwala na stałe utrzymywanie optymalnej wilgotności powietrza w zakresie od 40 do 80%, a dzięki wbudowanemu timerowi można ustawić czas (maksimum 10 godzin), po którym urządzenie wyłączy się automatycznie.

Nawilżacz cechuje się doskonałą wydajnością nawilżania na poziomie 400 ml/h. Oprócz wyświetlania aktualnej wilgotności powietrza, nawilżacz wyposażony został w funkcję termometru informującą o temperaturze w pomieszczeniu. 

Model AHS801 radzi sobie też z zanieczyszczeniem powietrza dzięki zastosowaniu filtru HEPA H13 oraz sterylizacji światłem UV. Powietrze, które wlatuje do urządzenia, przechodzi przez zaawansowany filtr, który zatrzymuje do 99,95% zanieczyszczeń i pyłków. Filtr HEPA H13 skutecznie oczyszcza powietrze z pyłów PM 2,5 i PM 10. W środku nawilżacza znajduje się również specjalna lampa UV, która naświetlając powietrze, eliminuje zarodniki grzybów, wirusów i inne mikroorganizmy, które mogą mieć na nas negatywny wpływ. 

Opinie

Obecność dziecka na rozprawie rozwodowej