Śpwiorek Voksi Urban (BeSafe)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Śpiworek Voksi® Urban pasuje do gondoli i siedziska wózka. Przednią część śpiworka można w całości odpiąć i stworzyć matę do siedzenia. Dolną część śpiworka można otworzyć, tak aby dziecko nie musiało zdejmować butów. Śpiworek posiada łatwą regulację kapturka wokół głowy dla idealnego dopasowania do warunków pogodowych.

Śpiworek wykonano z naturalnych materiałów: wełny, puchu, pierza i miękkiej bawełny. Wełniane wypełnienie w tylnej części śpiworka ma wyjątkową zdolność do odprowadzania wilgoci z ciała dziecka przy jednoczesnym zachowaniu stabilnej i komfortowej temperatury. Przednia część wypełniona puchem i pierzem zapewnia dziecku przytulną ochronę. Podczas gdy puch pełni funkcję warstwy izolacyjnej, pióra chronią przed wilgocią i wiatrem. Na tylnej, zewnętrznej części śpiworka znajduje się antypoślizgowy materiał dla zwiększenia stabilności śpiworka na wózku. 

Wszystkie materiały certyfikowane zgodnie z Oeko-Tex® Standard 100, klasa 1. W zestawie dodatkowa przedłużka do śpiworka pozwalająca na dłuższe użytkowanie - nawet do ok. 4,5 roku życia.

Opinie

Wyprawka 01