Fotelik samochodowy iZi Go Modular X1 i-Size (BeSafe)

17 kupi ponownie
21 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (21)

O produkcie

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size to nowoczesne rozwiązania w trosce o bezpieczeństwo dziecka w samochodzie. Fotelik posiada pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber™ na bocznej obudowie, który zapewnia zoptymalizowaną ochronę głowy dzięki innowacyjnej konstrukcji. Pochłaniacz energii został wykonany ze specjalnych materiałów i konstrukcji o różnych strefach elastyczności, które optymalnie pochłaniają siły podczas zderzenia bocznego poprzez zginanie się po wewnętrznej stronie, i pozostawanie bardziej sztywnym po zewnętrznej stronie.

Aby zapewnić noworodkom dodatkowy komfort, fotelik jest wyposażony we wkładkę Newborn Hugger™, kora zapewnia o 10° bardziej płaską pozycję, a redukcyjna część wkładki jest umieszczona w tylnej części zamiast pod spodem. Dzięki temu noworodki mogą przyjąć bardziej płaską pozycję, zmniejsza się też ryzyko opadania główki. Ponadto miękkie, ale jednocześnie wspierające materiały po bokach pomagają ustabilizować pozycję dziecka i zapewniają mu odpowiednie otulenie i wygodę. Wkładkę Newborn Hugger™ należy usunąć, gdy dziecko ma 60 cm wzrostu lub 4 miesiące.

Nowo zaprojektowany zagłówek fotelika BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size zapewnia rosnącemu dziecku większą przestrzeń wewnątrz, jednocześnie chroniąc je w każdej sytuacji.

5-punktowa uprząż wewnętrzna zapewnia lepsze wsparcie i bezpieczeństwo w podróży. Uprząż posiada również system magnesów Magnetic Belt Assistants™ w nakładkach i bokach fotelika, które ułatwiają codzienne użytkowanie - rodzic z łatwością potrafi włożyć i wyciągnąć dziecko z fotelika.

Opinie

DODAJ OPINIĘ