• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,396 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

ZIKO - Sieć aptek

Opis: Działająca od 2004 roku spółka Ziko Apteka Spółka z o.o. prowadzi sieć aptek ZIKO APTEKA oraz punktów dermokosmetycznych ZIKO DERMO, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl. Ziko to atrakcyjna oferta, szeroki asortyment oraz najwyższe standardy obsługi. Komfort i satysfakcja naszych Pacjentów są dla nas najważniejsze. Oprócz Aptek prowadzimy wyspecjalizowane punkty dermokosmetyczne Ziko Dermo, oferujące najwyższej jakości kosmetyki apteczne oraz fachowe doradztwo wyspecjalizowanych dermokonsultantek Ziko. Program dla stałych Klientów Ziko Dermo ? z kartą Klubu Ziko możesz zbierać punkty i wymieniać na nagrody. Bezpłatne dermokonsultacje w naszych punktach dermokosmetycznych. Tydzień z marką: cotygodniowe promocje na najlepsze marki, najlepsze ceny na rynku. ?Czas na zdrowie?: poradnik o zdrowiu i urodzie. Fanpage Ziko Uroda i Zdrowie ? czyli chwila relaksu, porady kosmetyczne, konkursy i zabawy. Blog tematyczny Ziko-Blog.pl ? artykuły autorstwa Dermokonsultantek Ziko o bezpiecznej pielęgnacji skóry.

Kategoria:apteka
2015-11-14

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-11-14

Fachowa pomoc i szeroka oferta produktowa - lubię to!

Wiem, że jak tam pójdę, to spotkam się z fachową obsługą. Pracownicy są rzeczywiście skupieni na kliencie i starają się doradzić oraz zaproponować najkorzystniejsze opcje zakupu. Ceny są na średnim poziomie - jedne produkty tańsze niż u konkurencji, inne droższe. Co miesiąc wydaja gazetkę, z informacją, jakie dermokosmetyki będą w promocji. Polecam każdemu

ZALETY:

duży wybór wysokie promocje na dermokosmetyki fachowa obsługa

WADY:

słabo rozwinięta sieć sprzedaży

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie