• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,447 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Niezapominajka - Sieć aptek

Opis: Chcemy być jedną z dziesięciu największych sieci aptek w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć zaufanie coraz większej liczby pacjentów poprzez: - troskliwą opiekę, serce i zrozumienie, - indywidualne podejście oraz rozległą wiedzę, - niskie koszty leczenia przy zastosowaniu preparatów najwyższej jakości w szerokim asortymencie Mocna pozycja firmy na rynku farmaceutycznym oraz jej intensywny rozwój dostarczają nowych, stabilnych miejsc pracy. Tworzymy warunki rozwoju dla wszystkich Pracowników. Oferujemy im partnerską współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu. W relacjach biznesowych zachowujemy wysokie standardy etyczne, gwarantując długoterminowe i efektywne współdziałanie. "Chcemy być identyfikowani z wysoką jakością. Być siecią aptek, której zaufają miliony pacjentów."

Kategoria:apteka
2015-12-16

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-16

Kwiatowa apteka.

Leków na receptę nie zdarzyło mi się tam kupować, ale to świetna apteka na zakup prezentów. Często mają rabaty na całą serię produktów lub promocje łączone, zestawy prezentowe kosmetyków czy suplementów. Kompetentne farmaceutki pomogą i doradzą, podpowiedzą, który lek jest lepszy czy tańszy.

ZALETY:

-lokalizacja -fachowa obsługa -promocje, rabaty

WADY:

-brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie